Yozuri Crystal Ultra Auora Kalamar Sahte Balığı PKAJ - A1547-80MM
Marka
Stok Kodu
HMN-as_YO A1547-PKAJ16468
Fiyat
*40,13 TL den başlayan taksitlerle!!
KDV Dahil Fiyatı
İndirim %20
477,55 TL
382,04TL
(%5,00 havale indirimi) Havale İndirimli Fiyatı
Tek Çekim İndirimli Fiyat
Paylaş:
A1521(95mm boyunda 6Gramdır.) A1547(80mm boyunda 5Gramdır) A1583 (105mm boyunda 7.5Gramdır)