Filtre

İNCE UZUN YAŞAMLAR
  

Baktığımız da oldukça geniş ve bitki çeşidine sahip bi coğrafya ya sahibiz. Bizlere oldukça farklı avantajlar katan bu çeşitlilik aklımıza gelmeyecek ürünler vermekte bizlere. Baktığımızda dere kenarlarında yetişen ince ve uzun bir bitki olan kamıştan bizler ney yapıldığını bilmekteyiz sadece, ama baktığımız da bu kamıştan balık tutmaya yarayan alettinde yapıldığını görmekteyiz.

 


Balıkçılıkta kamışın önemi farklıdır. Bizim balıkla mücadelemizde tek silahimızdır diyebilirz. Balıkçılık dendiği zaman akıllara gelen bir marka olan okumadır. Bizler her ürüne para veririz ve verdiğimiz paranın boşa gitmemesini isteriz. Bunu da ürünümüz ile birlikte kaliteyide satın almak istediğimiz için isteriz. Balıkçılıkta kamış ile birlikte kalitede almak istiyorsanız okuma kamış almanız gerekir.

 


Değişik tasarımlara ve kullanım yerlerine sahip olan okuma kamışlarını sitemizden inceleme olanağına sahipsiniz. Bakıldığında balık tutmada gayet başarıya sahip olan okuma olta kamışı bizim için bir niğmet görevindedir. İNCE UZUN YAŞAMLAR
 
  Balık misinamıza takıldıktan sonra çok ciddi bir şekilde mücadeleye girer ve o an inanın göstermiş olduğu güç bizleri çok şaşırtır. İşte balığı bu mücadele sırasında doğru taktiklerle yormamız gerekiyor ki onu yakalayabilelim.

 


Balık takıldığı anda ilk önce misinamızı çekeceğiz daha sonra balığı tekrar bırakacağız. Bu işlemi birkaç kere yapacağız ki balığın yorulmasını sağlayalım. Balık yorulduğu zaman onu rahat rahat çekebiliriz. İşte bu işlemler sırasında kamışın rolü oldukça fazladır. Okumakamışlar bizlere bu konuda yardımcı olarak ürünlerdir. Kamışımızın esnek olması bizler için iyi bir şeydir çünkü balık kaçma mücadelesi verirken kamışımız sert olursa kırılabilir. Bu da balığın kaçmasına neden olur. Böyle bir durumla karşılaşmamak için okuma kamışlarına bir göz atmalıyız.

 Tüm İçin Tıklayınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.