Honda Tekne Malzemeleri

Honda markası, denizcilik ürünleriyle dikkat çeken kaliteli bir markadır. Özellikle Honda tekne malzemeleri, işlevselliği ve kalitesiyle teknesiyle seyahat etmeyi ve balıkçılık faaliyetlerini gerçekleştirenler için oldukça kullanışlıdır.
Tekne malzemeleri denildiğinde akla gelen ilk malzeme, tekne motorlarıdır. Tekne motorları kullanım alanına göre iki ayrı çeşide ayrılmaktadır. Elektrikli motorlar ve benzinli motorlar olarak ayrılan tekne motorları seçimi yapılırken, markasına dikkat etmek önemli bir ayrıntıdır. Özellikle Honda tekne malzemeleri, ürettiği deniz motorları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Dört zamanlı deniz motorları üreten Honda markası, bu yönü sayesinde yakıt tasarrufu sağlamasından dolayı da tercih ediliyor. Ayrıca, Honda markalı motorlar ultra-düşük emisyona sahiptir ve tüm Honda deniz motorları CARB-3 değerine sahiptir.

Honda’nın kurucusu Soichiro Honda’nın, "Suyun içinde kullanılan motorların suyu kirletmemesi gerektiği” inancıyla üretilen Honda Tekne malzemeleri, bu amaç doğrultusunda 1964 yılında dünyanın ilk ve tek çevre dostu 4-zamanlı dıştan takma deniz motoru, 3hp GB30 modelini üretti. Bu yıla kadar 4 zamanlı dıştan takma motor kavramının teknik olarak var olamayacağı tezi üzerinde durulmaktaydı.  Hem bu tezi çürüten hem de çevre dostu özelliğiyle denizcilik tarihine de damga vuran Honda, tekne malzemeleri içerisinde bu nedenle önemli bir konuma sahiptir. Honda tekne malzemeleri içerisinde yer alana bir diğer önemli alet, şişme botlardır. Honda şişme botlar; hava tabanlı şişme botlar, alüminyum tabanlı şişme botlar ve ızgara taban şişme botlar olmak üzere kendi içerisinde ayrılmaktadır. Kullanım alanınıza ve beklentinize göre bir seçim yaparak, şişme botları tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde, Honda tekne malzemelerine uyumlu olan tüm tekne motor aksamlarına da sitemizden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Honda kalitesi, yıllardır gerek denizcilik gerekse otomotiv sektöründe iddiası ile farkını belli etmiştir. Eğer teknenizin temel parçası sayılan deniz motoru almakla işe başlayacaksanız, Honda markalı ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Özelliklerini karşılaştırabileceğiniz Honda tekne malzemeleri içerisinden biri, elbet sizin beklenti ve isteklerinizi karşılayacak niteliktedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın almanın adresi, BalıkMarketim.com tekne malzemeleri için en doğru adresiniz olacak!

Parsun Tekne Malzemeleri

Tekne malzemeleri denilince akla gelen ilk markalardan biri Parsun markasıdır. Güçlü performası ve kaliteli ürünleriyle piyasadaki konumunu gün geçtikçe güçlendiren Parsun, ürettiği tekne malzemeleri ile müşterilerine benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

Parsun,  ABD ile Çin’in ortak girişimi olarak 2001 yılında faaliyete geçmiş bir markadır. Çin’in en büyük şehri ve deniz liman kenti olan Şangay’da yer almaktadır. Bu markanın ürettiği ürünlerden bazıları; jeneratörler, benzinli motor pompaları, dıştan takma deniz motorlarıdır. Ürettiği tüm ürünlerde, yüksek performans ve başlangıç akımı özelliklerinin olmasına dikkat etmektedir. Parsun markasının kalitesinde, hedeflediği bu amaç doğrultusunda ürünler üretmek yer almaktadır. 


Parsun tekne malzemeleri ile keyifli yolculuklara güvenle yelken açabilirsiniz. Çünkü sunduğu ürün kalitesi, sağladığı üstün performans ile müşterilerinden tam not almıştır. Balikmarketim.com’da da görebileceğiniz Parsun markasına ait tekne malzemeleri, tüm kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Deniz tutkunlarının bu markayı iyi bilmelerinin bir diğer nedeni ise, performansında diğer markalara oranla gözle görülür bir fark yaratmasıdır. Tekneye bağlanan deniz motorları ile güvenle denizde seyir almak, her balıkçının ve deniz severin beklentisidir. İstenilen hız ve seyirde yol almak ise, ancak sağlam bir marka ile gerçekleşebilecek bir durumdur. Parsun deniz motorları bu nedenle tercihlerde, ilk sıralarda yer almaktadır.

Tekne malzemeleri denilince ilk akla gelen deniz motorlarıdır. Fakat Parsun tekne malzemeleri, ürettiği her ürünüyle kalitesini yansıtmakta ve kendi alanında fark yaratmaktadır. Bunun yanında, sağladığı üstün performansı ile müşterilerine benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Farklı farklı güç seçenekleriyle çeşitlerini arttıran marka, her beklentiye uygun ve ihtiyaca yönelik hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Deniz motorları haricinde; şişirme pompası, rüzgâr türbini, jeneratör, su pompası bulunmaktadır.  Denizcileri ilgilendiren kısmı her ne kadar deniz motorları olsa da, ne denli güçlü performansta ürünler yaptıklarını diğer ürünleriyle ilgilenenler de Parsun markasını deneyimleyerek bilmektedirler.

Eğer siz de tekneniz için gerekli malzemeler konusunda bir araştırma yapıyor ve satın almak istiyorsanız, Parsun tekne malzemeleri ve diğer ekipmanları için Balikmarketim.com’un uygun fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11689 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.