Filtre

Lineaeffe Ve Surf  


Şuan günümüzde balıkçılık ile ilgili saymakla bitiremeyeceğimiz yöntemler ve bu yöntemlerin alt kolları vardır. Balıkçılık bazı yöntemler ile bize büyük ve güzel balıklar kazandırmaktadır. Bu güzel balıkların lezzeti de tartışmasız oldukça güzeldir.

 


Yeni yöntemler arasında surf adını vermiş olduğumuz balıkçılık yöntemi vardır. Bu yöntemde denizin dalgalı olması oldukça önemlidir. Bu avlanma yöntemi özelliğinin en önemli malzemelerinden biriside kamıştır. Bu avlanma yönteminde kamışın boy uzunluğu 3.50 metreyi geçmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra kamışımızın sap kısmının yüksek karbondan üretilmesi gerekir ki bununda amacı kamışın elimizden kaymamasıdır. Son yıllarda yeni avlanma yöntemleri için özel olarak üretilmiş olan kamışlar arasında lineaeffe extreme cast 420 de bulunmaktadır.

 


Bu kamışımızın özellikleri şu şekildedir. Biraz öncede söylemiş olduğumuz gibi surf avcılığında kullanılacak olan kamışımızın boy uzunluğunun 3.50 metreyi geçmesi gerekiyor dedik. İşte lineaeffe extreme cast 420   kamışımızda uzunluk olarak surf kamışı sınırından oldukça yukarıdadır.

 


Denizin dalgalı olması ile bu canlılar kumlarla birlikte dalgaların sürüklemesine göre gitmektedir. Bu gibi avlanmada balık yakalamak zor olmasının yanında zevkli ve uğraş verici bir yöntemdir. Bizler uğraş verici yöntemleri ve bu yöntemlerle mücadele etmesini severiz. Lineaeffe extreme cast 420 kamış bu zorlu mücadelede yanımızda bize kalitesi ile yardımcı olacak olan bir üründür.

 


Günümüzde bakıldığı zaman balıkçılık anlamında birçok yol kat edilmiştir. Bu şekilde ilerlemekte farklı ülkelerdeki yöntemlerin birbirlerinden etkilenmesi büyük önem arz etmektedir. İşte sadece denizlerin sınırlarının olmadığını buradan da görmekteyiz.

 Tüm Lineaeffe Extreme Cast 420 İçin Tıklayınız.
 


 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 157 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.