Filtre

Lineaeffe Serisinden  Dünya genelinde bakıldığı zaman balıkçılık insan hayatında büyük önem taşımaktadır. Bu önem insanların balıkçılık yaparken almış oldukları huzur ve rahatlama duygusunun yanı sıra balıkçılığın maddi getirisinin de payı büyüktür. Balıkçılık ilk yıllarda bilinçsiz avlanmaktan dolayı gerileme yaşamıştır. Fakat günümüzde tekrar eski hareketli günlerine kavuşmaktadır.

 


Surf avlanma tekniğinde amaç dalgaların tepelerinde kum tanelerinin içinde bulunan balıklarında besin kaynakları arasında olan bazı deniz canlılarına gelen balıkları avlamaktır. Bu zor bir işlem gibi durmasının yanında zevklide olan bir avlanma yöntemidir.

 


Son yıllarda gelişen balıkçılıkta yeni markalar kendisini göstermiştir. Bu markalar içinde lineaeffe surf mill 4 20 mt 220 gr surf kamışı yerini almaktadır. lineaeffe surf mill 4 20 mt 220 gr surf kamışı Surf avcılık yönteminde kullanılan kamışın boy uzunluğunun 3.50 metreden fazla olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra gelen özelliklere bakacak olursak, kamışın kalınlığı ve gücü oldukça iyi olması gerekiyor.

 


Surf avlanma şeklinde levrek, çupra, kalkan, eşkina gibi balıklar hedeflenmektedir. Bilindiği gibi bu balıklar oldukça güçlü ve mücadeleci balıklardır. Bu balıklar ile mücadele sırasında oldukça iyi fayda sağlamaktadır. Bu balıklar dalganın kırılma noktasında kendilerini gösterir. İşte bu noktalarda balıkları avlamamız gerekmektedir. Dalganın kırılma noktasında dalga gücü birden kesilmez fakat güç kaybeder ama yinede sert olmaktadır.

 Tüm Lineaeffe Kamışlar İçin Tıklayınız.
 


 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 21 22 23
Toplam 538 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 21 22 23
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.