Mitchell Sahte Balıklar

Sahte balık imalatı acaba ilk kimin aklına nerede ve nasıl geldi acaba? Bu sorunun yanıtında pek çok yeni ürünün birbirini tetiklediği muhakkak. Mitchell Sahte Balıklar Fransız kalitesiyle üretilmiş, gerçeğe yakın balıklar arasında sayılabilir. Elbette ki gerçeğin yerini hiçbir sahte tutamaz ancak konu bir balığın avlanması ise her yol mübah denilebilir. Mitchell Sahte Balıklar bölümünde yapacağınız alışverişlerin sizi bol balığa kavuşturması biraz da siz balık severlerin yeteneğine emanet edilmiştir. Mitchell Sahte Balıklar içinde sizin avlamayı hayal ettiğiniz balığa uygun balıklar var mıdır?

Balikmarketim.com sitesini incelemeden bilemezsiniz ancak sahte balıklar ile neler yapılabiliyor görelim. Hepimizin bildiği üzere dünyadaki bir çok mal gibi sahte /yapay /maket balık olarak adlandırılan balıkların pek çoğu Çin’ de yaptırılmaktadır. Elbetteki bazı markalar asla kaliteden ödün vermeden ürün yelpazesini kendi ülkesinde Gelin Fly Fishing denilen yani yapay sinekle avlanmanın detaylarına bakalım.  Bu avlanma metodu tüm diğer avcılık türlerinden büyük farklılık göstermektedir. Bu avlanma metodunda kurşun ve/veya şamandıra gibi elemanlar bulunaktadır. Ekipman kamıştan misinaya kadar bu iş için özel olarak imal edilmiştir. Genel olarak, bu avlanma tekniği ile tüm balıklar (yırtıcı balıklar -tatlı su balıkları - deniz balıkları ) avlansa da, söz konusu yöntem, aslen alabalık avcılığı için kullanılmaktadır. Şayet bir su kenarında bu türde avlanan bir balıkçıyı izlediyseniz ne denli uzun mesai gerektirdiğini anlamak çok zor olmasa gerek. Bildiğiniz üzere tüm balık avlama metotları sabır ve mesai gerektirmektedir. Hele üzerine zorlu hava koşulları da eşlik ediyorsa balıkçılık başlı başına zor zenaattir. Balıkçının her defasında, biraz daha fazla misinayı makaradan eli yardımı ile boşaltarak, özel kamışı ile havada bir kamçı gibi hareket kazandırıp, ucunda tüyler, çeşitli hayvan kılları, yün, sünger ve benzeri malzemelerden imal edilmiş imitasyon sinekten başka ağırlık olmayan misinayı, imitasyon sineği havada kontrol ederek balığı yakalamaya çalışması, suyla mücadelesi takdire şayan bir iştir. Emeklerin kıymetlisi balığa ulaşmak için sizin en zor mücadeleniz ne olmuştu?  Sıra sizde , hangi sahte ile hangi balığı avlayacağınıza karar vererek belkide en zor yada en kolay avınızı siz şekillendirin.

Eurofish Sahte Balıklar

Bu alanda sizleri 13 sunni yem karşılamaktadır. Tabii şimdilik. Eurofish Sahte Balıklar bölümü diğer markalarda da olduğu üzere balıkları kandırıp sahibine hizmet etmek üstüne kurulan bir düzenin en renkli parçası. İnsan bazen gerçek zannedebilir. Gelişen teknoloji ürünü olan her biri birer harika bu yemler Eurofish Sahte Balıklar bölümünde de inceleyeceğiniz üzere çok değişik avlara göre çeşitlilik göstermektedir. Eurofish Sahte Balıklar alanında yapacağınız gezintide de görüleceği üzere fiyat bakımından da son derece cazip. Silikon yemler, farklı gram ağırlıklarında ve tekliden başlayarak 10’lu 20’li paketlere varana değin çok çeşitli adetlerde satışa sunulmaktadır.


Silikon yem ile balık avlamak eğlenceli olduğu kadar bir o kadar da tecrübe  ve maharet gerektiren bir yöntemdir. İlk  olarak işe suya uygun bir silikon modeli seçerek başlamak doğru olacaktır. Suyun içinde kendini belli edebilecek ve aksiyonları ile balıkları kendine çekebilecek bir model her zaman için başarının ilk adımı olacaktır. Piyasada öylesine çok farklı model ve renk bulunan silikon balık ve kurtçuklardan favori olabilecek renklerin başında limon sarısı ve yeşilimsi renk başı çekecektir. Özellikle sarı renginin balıkların dikkatini suyun içinde üzerine çekmekte gayet başarılı olduğu muhakkak. 

Canlı yem ile verim alınamayan bir çok tatlı su balıklarında silikon yemlerin faydasını görmek mümkündür. Canlı yeme yaklaşmayan balıklar, suyun içinde önlerinden hareketli bir şekilde geçen rengarenk silikon yeminize asla hayır diyemeyecektir. Uygun modelleri seçip hızlı  bir şekilde deneme yapmaya başlayabilirsiniz. Pek çok amatör balıkçının çantasında en az bir iki tane bulunan bu sahte yem türünün imalatı aslında bir bilimdir. Amacının balığa benzeyen ve balık gibi hareket eden bir sahte yem olması ve bu sahte yemlerinde kendilerine özgü kullanım şekilleri mevcut olması sahtelerin en önemli özelliğidir. Genel hatlarıyla izah etmek gerekirse bu tür bir yemin kullanılma alanları kullanılacağı yerin derinliği ve tutulacak balığın türü ile alakalıdır. Avlanmayı düşündüğünüz bölgede ki balık bir dip balığı ise bu durumda yüzeyden gelen bir yem kullanmanız balık yakalama şansınızı düşürür.Bu sebepten ötürü öncelikle bu yemin ayrıldığı grupları bilmelisiniz

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 8867 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.