Filtre

Balıkçıların Sihirli Sopası KamışlarKamışlar balıkçıkların sihirli sapası olarakta tabir edilebilir aslına bakılırsa, son yıllarda balıkçılık geçim kaynağı olmanın yanı sıra sportif balıkçılık olarakta geçmektedir. Giderek gelişen bu sektörde bakıldığında birçokta marka çıkmıştır. İşte lineaeffe kamış bunlardan sadece birisidir. Fakat işinin hakkını vererek yapanlardan birisidir.

 


Bir kamış alırken ya da seçim yaparken ilk yaparak beklentilerinizi belirlemeniz gerekiyor ki ona göre seçimlerde yanılmayasınız. Birçok özellikte ürüne sahip olan lineaeffe kamış içinde balıkçılık şekilleriniz önemli bir etkendir. Bu etkenler arasında tekneden, kıyıdan gibi oldukça çok çeşit vardır. Buna örnek verecek olursak jig ile avlanmada üretilmiş olan güçlü aksiyonlu kamışlar seçilmelidir.

 


Kamışların başlıklandırılmasına daha da örnek verecek olursak kıyıdan avlanmada genellikle tercih edilen ve son yıllarda oldukça çok tercih edilen yöntemlerden olan spin avcılığında kamış seçerken lineaeffe kamışlar içinde spin avcılığı içinde üretilmiş olan ince hafif ve uzun kamışları seçmek gerekmektedir. Bu kamışlar son yıllarda oldukça çok tercih edilmektedir. Kıyıdan yapılan at çek avcılığı sırasında at çek işleminin süreklilik arz etmesinden dolayı ağırlık yapacak ürünler genelde bizleri yorabilir.

 


İşte kamışlar bu şekilde ayrılmanın yanı sıra birde yapımında kullanılan malzemeler konusunda da ayrılmaktadır. Kamışı kullanırken sürekli sap kısmından tutmamızdan dolayı, sap bölümünde kullanılan malzeme önemlidir. Genellikle sap bölümü carbondan yapılan kamışları seçmemiz spin avcılığında da rahat olacaktır.

 


Son yıllarda sadece geçim kaynağı olarak değil aynı zamanda birçok kişinin hobi olarakta balıkçılık yapması bütün balıkçılık piyasasında oldukça çok ilerleme kat etmiştir. Lineaeffe kamış işinin ustası olan markalar arasında yeri almakla birlikte kendisini de ispatlamış olan bir markadır.

 Tüm Lineaeffe Kamışlar İçin Tıklayınız.
 


 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 55 56 57
Toplam 1365 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 55 56 57
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.