Filtre

Lineaeffede Sazan   


Sazan balığı görünüşünden de belli olduğu gibi oldukça güçlü ve uğraştırıcı bir balıktır. Olgun büyüklükte olanların kiloları 30- 20 kiloyu bulabilmektedir. Bu gibi etmenler göz önünde bulundurulunca sazan avcılığı için kullanılacak olan malzemelerin özel olarak seçilmesi gerekmektedir. Bütün balık avlanmalarında olduğu gibi sazan avcılığında kullanılan kamışlarda özen ile seçilmekte ve özel sazanlar için üretilmiş ürünlerden faydalanmak gerekmektedir. Sazan için üretilmiş olan ürünlerden birisi de lineaeffe s-curve ’ dir.

 


Sazan kamışları birkaç özellik olarak kendi içinde ayrılmaktadır. Uzunlukları, porselen sayıları, ağırlık atabilme özelliklerine göre ayrılmaktadır. Birkaç çeşitte kamış bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında lineaeffe s-curve yerini almaktadır. Özellik olarak bu kamışımız 3 parçadan oluşmakta ve boy uzunlukları 3.90 metre gibi uzunluğa ulaşmaktadır. Saf karbondan da yapılmış olmaktadır. 100 grama kadar atarlıdır. Bu lineaeffe s-curve kamışlar sazan avcılığı için özel olarak üretilmiştir.

 


Sazan balığı yaşam süresi de ortalama 20- 30 yılı bulmaktadır. Bu balık türlerinin yetişkinlerinin lezzeti oldukça iyidir. Tatlı sularda yetişiyor olması ülkemizde iç bölgelerde avlanmayı oldukça geliştirmiştir. Bu balık türleri her ısıdaki suya uyum sağlayabilmektedir. Bu özelliğinden dolayı hem soğuk bölgelerde hem de sıcak bölgelerde yaşabilmesi açısından iyidir. Bulundukları bölgedeki suyun dip kısımlarını karıştırarak beslenirler ve pullu, pulsuz olarak ayrılmaktadır.

 Tüm Lineaeffe Kamışlar İçin Tıklayınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 213 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.