Filtre
şapka ve bere

ŞAPKA VE BERE

Gelelim küçük ayrıntı olarak değerlendirdiğimiz başka ürünlerimize. Biliyorum detayı pek sevmeyiz hatta küçük detayları da sevmeyiz ama olmazsa karşılaşacağımız şeylere göz gezdirdikten sonra bakıyoruz da aslında görüyoruz ki bizler için birer kurtarıcı dost oluyorlar.


Şapka ve bere birbirine benzer ama işlevsel olarak birbirinden oldukça farklı ürünlerdir. Yazın gelişini kumsal da yapacağımız bir eğlence ve denize ilk adımla kutlamak isteyebilirsiniz. İşte bu kutlama esnasın da yazın sıcağı ile hasta olmak ve partinin sonu gelmeden ayrılmak emin olun bizleri çok üzer. Bu yüzden yapılması gereken nedir diyecek olursak.


Güneş ışınlarından bizleri koruyan onların bize direk temasını önleyici bir şey olması gerekiyor. Bunun içinde biçilmiş kaftan olan şapkalardır. Başımıza geçirdiğimiz zaman bizi oldukça güneş ışınlarının etkisinden korur. Böylelikle eğlencemiz yarım kalmaz. Günün ilk ışıkları ile çıkılan balıkçılıkta saatler öğleni gösterdiğinde eminim balıkçılarımızın da oldukça çok işine yarayacaktır.


Diğer bir küçük ayrıntı da beredir. Stres atmak için çıkılan kampta ve doğa gezintisinde hava her zaman bizden yana olmayabilir. Bazen esinti olabilir bilirsiniz kışın güneşli gün sayısı oldukça azdır ve havalar soğuktur. İşte bu günlerde berenizi mutlaka yanınıza almayı unutmayın.


Balıkçılarımız her zaman güneşli günlerde çıkmayabiliyor balığa, bundan dolayı da korunmaları gerekir. İnsanın arkasından esen rüzgârın etkisi oldukça kötüdür. Bunun da önüne geçebilmek için mutlaka ve mutlaka yanımıza beremizi almalıyız.


şapka ve bere Şapka ve Bere bizlerin küçük aksesuarları özelliğinin yanında da büyük kurtarıcılarımız-dır. Rahatımızın yanında şıklığımızda ön planda olursa bizler için oldukça güzel olur.


Değişik şapka ve bere çeşitleri sizleri mağazamızda beklemektedir. Hele ki sporcularımız için üretilmiş yünden, pamuktan olan ürünlerimiz sizleri soğuktan; ince kumaşlardan değişik hasırlardan tasarlanmış olan şapkalarda sizleri bekliyor.


Tüm Şapka ve Bereler İçin Tıklayınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 19 20 21
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.