Filtre

Shimano Ve SetlerDenizler oldukça harika ve birçok farklı balık türünü içinde bulunduran bir yer olmanın yanında bizlere de ayrı bir huzur ve dinginlik vermektedir. İşte bu sadece denize girmek ile ya da kıyıda gezinti yapmanın yanında balıkçılıkta da gerçekleştirilebilen bir durumdur. Balıkçılık oldukça keyif vermesinin yanında bizleri de farklı bir dünyaya taşımaktadır.

 


Taşınılan bu dünya içerisinde ise olması gereken ve olmazsa balıkçılığın olmadığı olta setleri vardır. Set denince akıllara farklı bir dizayn gelmesin, bunun içinde akıllarda olan olta makinesi, olta kamışı, misina gibi malzemeler gelmektedir. Tek fark bütün bu malzemelerin bir markadan olmasıdır. Bu markaların başında shimano olta seti gelmektedir.

 


Oldukça çok çeşide sahip olan shimano balıkçılık ile ilgili üretimine 1970 yılında ilk olarak olta makinesi ile başlamış daha sonraları ile de giderek kendisini geliştirmiştir. Bu gelişim de ise ürünlerine yeni ürünler eklemiştir. Shimano olta seti de bu ürünler arasında yerini almaktadır. Balıkçılığa yeni başlayan hem amatörler için hem de uzun süredir yapan ve kendisini geliştiren profesyoneller için oldukça çok çeşide sahip ürünleri vardır.

 


Japon harikası olan bu shimano olta seti  tamamen sizlerin balıkçılıktan beklediğiniz konular ile alakalıdır. Balıkçılıkta ve de denizler de önemli olan balığın sorunsuz bir şekilde bizim elimize ulaşmasıdır. Tabi arzu edersiniz ki bu istenilen durum ise tamamen elimizde bulunan tehcizat ile alakalıdır. Teknik olarak bakılacak olursa shimano olta setinde aranması gereken makinenin bilye sayısı bunun akabinde ise kamışın esnekliği ve kıyı için kullanım yapılacaksa uzunluğudur. Diğer bir malzeme olan misina ise esnek ve saydam bir görüneme sahip olmalı ki balık onu fark etmesin.

 Tüm Shimano Olta Setleri İçin Tıklayınız.
 


 
 
 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.