Filtre

Shimano Outdoor Giyim

Outdoor, açık havadan yapılan doğa sporlarına verilen genel bir isimdir. Outdoor giyim ise dağcılık, balıkçılık gibi doğa sporlarında sporseverlerin rahat hareket edebilmelerini sağlayan giyim tarzından oluşmaktadır. Outdoor giyim tarzında, doğada rahat hareketi sağlayan her türlü giysi mevcuttur. Hangi spor ile uğraşıyorsanız o sporun daha kolay yapılmasını sağlayan giysiler,  outdoor giyimi temsil etmektedir.

Doğa sporlarında söz konusu dalış ve balıkçılık ise; outdoor giyim dalgıç kıyafetleri, tulum, yelek ve mont gibi giysilerden oluşmaktadır. Her doğa sporunun outdoor giyim parçaları, birbirinden farklıdır. Shimano outdoor giyim, her spor tarzına uyguna ürettiği kaliteli ürünlerle doğa sporu ile uğraşanların favorisidir. Shimano markasının ürettiği outdoor giysiler arasında; yelek, ceket, pantolon, şapka gibi temel giyim parçaları yer almaktadır.

Shimano markası, ürettiği outdoor ürünlerinde, doğa sporları ile uğraşanların güvenliğini düşünerek hareket etmiştir. Örneğin balıkçılık ile uğraşan kimselerin kullandığı outdoor giysileri üretirken, su nedeniyle maruz kalacakları dış etkenlerden korumayı amaçlamıştır. Ayrıca, su geçirmez özellikte kumaşlar kullanarak bu amacını kalite ile birleştirmiştir. Shimano outdoor ürünleri bu özel koruması nedeniyle balık severlerin ve tüm doğa sporları ile ilgilenenlerin tercihi olmuştur.

Shimano yelekleri, balıkçılık ile uğraşanlara kullanım kolaylığı sağlayan temel outdoor giyim parçalarındandır. Bu yelekleri kullanan balıkçılar, hem güvenliğiniz için dış etkenlerden korunabilir hem de pratik kullanımlı bir yelek olduğundan içerisinde çok rahat edebilirler. Shimano markası, ürettiği yeleklerin yanında outdoor ceketler ile de göz doldurmaktadır. Shimano marka ceketler, kaliteli ve koruyucu kumaşlardan üretilmiştir. Doğa sporları ile uğraşanların keyifle tercih edecekleri, outdoor giyim özellikleri ile üretilmiş ceketler tüm doğa tutkunları için kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Shimano outdoor ürünlerinden bir diğeri de pantolonlardır. Shimano pantolonları, diğer ürünlerinde de olduğu gibi kaliteli kumaşlardan üretilerek, suyu ve ısıyı geçirmeyecek özelliklerle üretilmiştir.

Doğa sporlarına gönül verenler, ilgilendikleri spor dallarına göre ihtiyaç duydukları giyim ve aksesuarları kapsayan Shimano outdoor giyim parçalarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, en uygun ürünü beden özelliklerine göre online olarak satın alabilirler. Böylelikle giysilerin sağladığı rahatlığın keyfini, online alışverişin kolaylığı ile birleştirebilirler. Keyifli alışverişler…

Lineaeffe Giyim

Balıkçılar için, balık tutarken rahat hareket etmeleri ve ona uygun olarak giyinmiş olmaları önemlidir. Çünkü balıkçılık, uygun ve rahat koşullar gerçekleştirildiğinde eşsiz bir zevke dönüşmektedir. Bir balıkçının balık avı ile ilgilenmeden önce ilk yapması gereken şey, balığa çıkmak için gerekli av malzemeleri ve balıkçı kıyafetlerine sahip olmaktır. Yapılan avlama ister hobi olarak sürdürülsün ister profesyonel olarak, elinizde her zaman temel araçların olması şarttır. Bu temel araçların başında da, balık giyim malzemeleri gelmektedir.

Balıkçıların balık tutma işlemi sırasında soğuğa ve suya maruz kalmamaları için üretilen balıkçılık giyim ürünleri, kaliteli ve su geçirmeyen kumaşlardan üretilmektedir. Özellikle Lineaeffe giyim ürünleri, balıkseverlerin balık tutma işlemi esnasında karşılaştıkları dış etkenlere karşı üretilmiştir. Lineaeffe giyim ürünleri; balıkçı tulumlar, tulum çizmeler ve kabanlar gibi outdoor ürünlerden oluşmaktadır. Lineaeffe balıkçı tulum çizmeleri, su geçirmeyen özel bir kumaştan üretilmiştir.

Balıkçı tulum çizme, göğse kadar boyu ile omuzlara takılarak kullanılmaktadır. Hatta bazı modellerde içersinde iplikten ince astar bulunmaktadır. Genellikle kolay temizlenebilme özelliğine göre üretilen tulum çizme, uzun ömürlüdür. Kumaş kalitesi bakımından farklılıklar olabilse de, genelde yumuşak ve rahat yapısı ile kolay giyilip çıkarılabilmektedir.

Lineaeffe markası, 33 yılı aşkın süredir süregelen balık av malzemeleri konusunda ürettiği, olta malzemeleri, olta misinaları, olta iğneleri gibi temel balıkçılık malzemeleri ile bilinmektedir. Özellikle kaliteli av malzemeleri ile balıkseverler tarafından tercih edilen bir markadır. Bir İtalyan firması olan Lineaeffe, balıkçıların ihtiyaç duyduğu ürünlerini uzun yıllar boyunca güvenle kullanılması hedefiyle üretmektedir.

Lineaeffe giyim ürünleri, balıkçılık ile uğraşanlara kullanım kolaylığı sağlayan temel outdoor giyim parçalarından oluşmaktadır. Özellikle kabanlar ve tulumlar kullanan balıkçılar, hem güvenlikleri için dış etkenlerden korunabilir hem de pratik kullanımlı ürünler olduğundan içerisinde çok rahat edebilirler. Lieaeffe markası, ürettiği tulum ve kabanlar dışında outdoor çizmeler ile de göz doldurmaktadır. Balık avcılığı ve balıkçılığa gönül verenler, ihtiyaç duydukları giyim ve aksesuarları kapsayan Lineaeffe giyim parçalarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En uygun ürünü beden özelliklerine göre online olarak satın alabilir, kaliteli balıkçı kıyafetleri ile balıkçılık keyfinize keyif katabilirsiniz. Böylelikle giysilerin sağladığı rahatlığın keyfini, online alışverişin kolaylığı ile birleştirebilirler. Keyifli alışverişler…

Savagear outdoor

Avcılığa gönül verenler bilirler, kar kış soğuk çamur tanımaz bu spor. Balık avcılığı engel tanımamalıdır. Bu sebeple her türlü dış etkiden korunmak için balık av malzemeleri arasında gözümüze bazı giyim ürünleri çarpar. Genel olara outdoor olarak gruplandırılan bu kategoride yer alan ürünler oldukça çeşitlidir. Avda, kampta, dağda engelleri aşmanızı sağlayacak ürünler kasık çizmeler, tulum çizmeler, balıkçı takımları, avcı ceket ve yelekleri, avcı gözlükleri, avcı çizmeleri, şapka ve bere, deniz ayakkabıları, iç giyim ve çorap, avcı botları, kabanlar ve tulumlar, avcı pantolonları, avcı aksesuarları, kamera ve kamera aksesuarları, neopren kıyafeter, polarlar, eldivenler… Bu detay ürünler gibi birçok seçenek içeren outdoor kategorisi balık avcılığında da daha verimli anlar geçirmenize yardımcı olacaktır.

Outdoor giyim denildiğinde ilk akla gelen ürünler şüphesiz savagear outdoor giyim ürünleridir.  Savagear Thermolite Vest Black yelek modeli ince ve yumuşak dokusuna rağmen rüzgâr korumalı ve ısı yalıtımlıdır. Bu sayede soğuk ve rüzgârlı zamanlar sizi etkileyemez.  Savagear Fleece Beanie Midnight Blue Bere ise birçok bere modeli gibi başınızı ve kulaklarınızın soğuktan ya da yağıştan korumanıza yardımcı olacaktır.  Avcılıkta küçük bir ayrıntı gibi görünüp büyük kurtarıcımız olan bereler rüzgârdan korunmak için de doğru tercihtir. Şapka modelleri ise berelerden farklı olarak güneşli havalarda kurtarıcımızdır. Eğer balık avcılığı sırasında kullanmak üzere bir ayakkabı modeli arıyorsanız size Savagear Xtreme Boot Grey avcı botlarını öneririz. Kaymayı engelleyen ve su geçirmeyen bot çeşitleri aynı zamanda ısı izolasyonu sağlama kabiliyetine sahiptir. Balıkçılıkta önemli yere sahip olan diğer outdoor ürünü ise şüphesiz eldiven çeşitleridir. Eldivenler hem kampçılıkta hem balıkçılıkta ellerimizin zarar görmesini engeller ve ellerimizle daha fazla güç uygulayabilme şansı verir.  Savage Gear ProTec Parmaksız Eldiven ile hem jig hem de spin avcılığında başarıyı yakalayabilirsiniz. Üstelik sadece balık avcılığında değil dağcılıkta ve kampçılıkta da yanınızdan ayırmayacağınız bir ürünün Savagear kalitesinin imzasını taşımasına izin verin.

Savaga gear outdoor giyim ürünlerinin satışının yapıldığı online mağazamızda avcılığa, dağcılığa ve kampçılığa dair ihtiyacınız olan daha birçok ürünü inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kaliteli av malzemelerinin tek adresi balikmarketim.com en ucuz olta makinası, en hesaplı olta misinası, kaliteli olta kamışları ve birbirinden kullanışlı olta makinaları ile size hizmet ediyor. Savage gear markasının imzasını taşıyan diğer ürünleri incelemek isterseniz sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli. Balık avcılığında başarılı olmanın sırrı bir tık uzağınızda! Kaliteli malzeme kullanın veriminizi arttırın! Keyifli Alışverişler…

Spro outdoor

Spro Outdoor ürünleri balık avı sırasında sizi soğuk ve yağmurdan korur. Fermuarlı, ayarlanabilir kolları ile Spro Outdoor şapkalı kaban özellikle yağmur ve rüzgardan etkilenmeden balığınızı beklemenizi sağlar. Avcı ve balıkçı montları yanı sıra   Spro Outdoor  ürünler içinde önden su geçirmeyen, yanda ve kenarlarında cepleri olan uzun ömürlü tulum seçenekleri de bulunmakadır. Bu tulumlar 3000 mm. basınca dayanıklı olup 190 t naylondan yapılmıştır. Sitemizde Spro marka altında -30 dereceye kadar dayanıklı, su geçirmez deri kar botu kadar, neopren, katlanabilen, sizi soğuktan koruyan parmaklıklı eldiven de mevcuttur. Sadece parmaklar katlanabilen eldiven ürünümüz kadar çıkarılabilir başlıklı, su geçirmez, içi yünlü, rüzgar korumalı balıkçı takımlarını da incelemenizi tavsiye ederiz. 

Outdoor giyim ve ekipman seçenekleri o denli büyük bir hızla büyüdü ki, son yıllarda neredeyse başlı başına ayrı bir sektör halini aldı desek yalan olmaz. Ürünleri arasında; kaban, mont, yağmurluk, polar ürünler, sweatshirt, şortlar, gömlekler, pantolonlar, avcı - balıkçı yelek, t-shirtler, yelek, hırka, trekking botları,  ayakkabı, sandalet, terlik, çizme, kasık çizme, tulum,   balıkçı takımları, eldiven, salopet, güneş gözlüğü, tozluk, çorap yer almaktadır. 

Moda akımları sadece futurist yaklaşımlarıyla değil artık yön veren ve kullanışlı modelleriyle de gündelik yaşama ışık tutar konumdadır. Teknoloji hayatın her alanında olduğu gibi moda içinde de aktif kullanılarak yaşamımızı kolaylaştırmaktadır. Nanoteknolojik ürünler tekstile adapte edildikten sonra ister soğukta ister sıcakta , kısacası her şartta insanoğlunun konforlu yaşamasına uygun tekstil ürünleri oluşturuldu. Yelpaze o denli geniş ki, sporun hemen hemen her dalında tepeden tırnağa outdoor ürünlerden kombinasyonlar oluşturmanız içten bile değil. Peki bu kombinasyonlarınıza uygun saklama koşullarınız var mı? Var cevabını veren balıkçılarımız için sözüm yok. Ancak metre karesi yeterince geniş bir eviniz yoksa yaptığınız her hobi bir süre sonra sizden yer isteyecektir. Yer açmadığınızda maalesef ya hobinizle yada evdeki diğer bireylerle aranız ciddi ciddi açılacaktır.  Sitemizdeki ürünleri incelemektesiniz. Balıkçılık ile ilgili setlerinizi oluşturdunuz diyelim. Outdoor seçeneklerden de giyiminizi seçtiniz. Sadece bu saydıklarımız için bile size bir hobi odası gerekmez mi? Bu yönüyle baktığımızda hobilerin de  emlak sektöründe lokomotif unsurlardan olacağı hiç aklımıza gelmezdi. Sitemizden sonra gezeceğiniz yeni linkler belli oldu.

Dam Outdoor Ürünleri

Outdoor giyim pazarı son yıllarda en hızlı büyüyen ve trend sektörlerden biri oldu. Elbette henüz çok büyük ciro hacimlerine ulaşılmamış olsa da giderek popüler olan yeni bir iş sahasına dönüştüğünü görüyoruz. Gençlerin bunda önemli etkisi var. Yapılan araştırmalar özellikle dağcılık, kamp, bisiklet, trekking gibi sporlara artan ilginin  outdoor pazarını da görece büyüttüğünü ortaya koymuş. Bununla birlikte yine son yıllarda outdoor ürünleri artık günlük hayatımıza da girmiş durumdadır.


Dam Outdoor Ürünleri  deyince akla rahatlık gelmeli. Siteyi incelediğinizde göreceğiniz üzere, ürünler tamamen rahatlığı ön plana çıkaran kamuflaj ceket, pantolon ve takım ürünlerden oluşmaktadır. 

Dam Outdoor Ürünleri  arasında yer alan özel kamuflaj yağmurluk süper bir ürün olup su geçirmeyen nefes alabilen yapısıyla terlemeden sudan ve rüzgardan korunarak keyifle balıklarınızı tutabilmenizi sağlar. Deseninin kamuflaj olması kıyı avlanmaları için sizi görünmez bile kılabilir.  İçinde yer alan polar astarının çıkabilir olması ürünün mont olarak da giyilmesini sağlar. 

Avcı Takım ise Hydroforce denilen nefes alabilir özelliği sayesinde sizi terletmez, kumaş yapısı ile olumsuz hava şartlarında kuru ve sıcak kalmanızı sağlayacak bir tasarım.  Özel tasarlanmış cep yapısı ile kullanış kolaylığı sağlar. Tüm ceplerde fermuar ve cırt cırt sistemi mevcuttur. Saklanabilen kapşon yapısı ile tertipli ve düzenli bir görünüm sunar.  Haki renginde olan ürün balık ve kara avında kullanılabilir. Bir önceki üründe  olduğu gibi bu ürünün renk yapısı da doğada en iyi şekilde kamuflaj sağlar. Hydroforce kumaştan mamul  Dam Outdoor Ürünleri 'ni tercih eden tüm  kullanıcılar kaliteli ürün farkını yaşayarak öğrenirler. 

STEELPOWER RED STORM SUIT  ürünümüz ise her bedene göre olan seçenekleri  ile % 100 su geçirmezdir. Denizlerde yada göllerde, soğuk havalarda ve zorlu tüm koşullarda sizi koruyacak bir takımdır. Özel 160 g iç yalıtım dolgusuna sahiptir. >
Av sporlarının hemen hepsi için geçerli olabilecek tek şey rahatlık olmalıdır. Gündelik yaşantımızda da geçerlidir aslında rahatlık. Ancak bazı sektörlerde rahat olmasa da güvenlik gereği bazı ürün ve aksesuarları kullanmak gereği doğmuştur. Balıkçılık her zaman güllük gülistanlık havalarda yapılmadığından, zorlu koşullar altında da balıkla mücadele edebilme, yağmur ve soğuğa dayanabilmek önemlidir.

Beden

Uzunluk (Boy)

cm

Göğüs çevresi

cm

Bel çevresi

cm

Bacak uzunluğu

cm

S

44
46

165-170
168-173

86-89
90-93

74-77
78-81

98-101
101-104

M

48
50

171-176
174-179

94-97
98-101

82-85
86-89

103-106
105-108

L

52
54

177-182
180-184

102-105
106-109

90-94
95-99

107-109
108-110

XL

56
58

182-186
184-188

110-113
114-117

100-104
105-109

109-112
111-114

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5139 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.