Tica Olta Makinaları

Kaliteli bir makine ise aradığınız Tica Olta Makinaları tam size göre. Uzun yıllardır balık malzemeleri üreten Tica Olta Makinaları yıllardır balık sektöründe daha iyiye gidebilmeyi hedeflemiştir. Balıkçılık sektörüne katkıda bulunan firma ürünlerini uygun fiyata sunarak tüketicileri de sevindirmeye devam ediyor. Tica Olta Makinaları ile farklı balık türlerini avlamak için gerekli tüm balık avlama malzemelerine kolayca ulaşabileceksiniz. Örneğin; 0.29 mm – 250 mt / 0.30 mm – 230 mt misina kapasitesi ,1 bilyalı, sağ ve sola ayrılabilen kol sistemi ile grafit kafa , plastik kol topuzu, misina dolaşmasını engelleyen boncuk sistemi, 4.9:1 devrinde, 260 gr ağırlığında olan STREAMSTAR modelini güvenle tercih ederek en güzel av anılarınızı yazabilirsiniz. Keyifle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Sadece bu makine ile sınırlı değil elbet pek çok seçenek arasında size göz kırpacak bir model daha var ki; jig avı severlerin ilgisine mazhar olacak türden. 14+1 bilyalı, 4.3:1 devrinde, her turda 117 cm misina sarımı, 700 gram ağırlığında, 0,45 mm misinadan 280 metre, 0,50 mm misinadan 230 metre, 0,55 mm misinadan 190 metre sarılan, tekneden, jig avında ve sırtı avında kullanacağınız kaliteli bir olta makinesidir. Jig demişken; JIGGING’in gerek ülkemizde gerekse dünyadaki yükselişi dikkatlerden kaçmamaktadır. Sürekli artarak büyüyen ve bir çok insanı peşinde maceraya sürükleyen bu teknik ilgi çekici. Evet! Nedeniyse son derece basit av içine biraz macera katmak. Bu sadece yeni bir teknik olarak karşımıza çıkmaktadır.  Fakat bazı metotlardan farklı olarak burada balıkçının doğrudan ve sürekli bir katılımı söz konusudur. Tekniği bunu gerektirmektedir. Normal şartlar altında balıkçı sakince balığı beklerken bu teknikte siz hareket halindesiniz. Teknik ve strateji oyunu desek biraz tanımı düzenlemiş oluruz. Heyecanı da içinde barındıran bir teknikle aksiyon sizde.

Ücretsiz kargo keyfiyle balık keyfini biraraya getiren balikmarketim.com sitesi  sayesinde artık ava gitmek ve eğlenmek çok kolay. Her türlü balıkçılık ve deniz malzemelerine bir tık uzaktaki sitemiz sayesinde dolsun balık kovaları diyebileceğiniz bir ürün daha. Tica tarafından üretilen 0,25 / 150mt misina kapasitesi, önden kalamalı, 5.2:1 devrinde, alüminyum kafa, yedek grafit kafa, 10 bilyalı, 305 gr ağırlığında olan LİBRA modelini de güvenle kullanabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 87 88 89
Toplam 2127 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 87 88 89
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.