Filtre

Kamp Mutfağı


Kamp yapmanın en zevkli kısmı kampta yenilen yemeklerdir. Kamp yaparken ihtiyacınız olan kamp ocakları olmazsa olmazdır. Elbette mangalda olur yanınızda fakat ocaklar her istediğinizi yapmaya elverişlidir. Bunun yanında termoslarda olmazsa olmazdır.
Genellikle kamp mutfak malzemeleri çelik ürünlerdir. Paslanma karşıtı bu ürünlerin tercih edilmesinin sebebi uzun süreler tekrar masraf çıkartmayacak olmalarıdır. Kolay temizlenmeleri ve portatif olmalarında ötürü kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde üretilmişlerdir. Set halinde üretilmiş olan ürünler genelde tabak, bardak, çatal, kaşık ve tencereden oluşur.  Ayrıca çelik bardaklar, plastik piknik setleri ya da tencere setleri de ayrıca satılmaktadır.
 

Rüzgârlı bir yerlerde kamp yapma ihtimaliniz varsa rüzgâr koruma paneli edinmeniz de mümkündür. Rüzgâr almayan bir yer aramak yerine bu portatif paneli ocağınızın etrafına çeviriyorsunuz ve işiniz kolaylaşıyor. Ayrıca termoslar her zaman için sıcak bir kahve ya da çay için günlerce ısısını kaybetmeden durabilir.  

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 119 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.