x

2017 Şubat 24

Başarılı Bir Balık Avı için Suni Balık Renk Seçimi

Bazı temel optik ilkeleri ve ışığın su ile teması sonrasındaki temel davranış ilkelerini kullanarak suni balık için daha bilimsel ve gerçekçi bir renk seçimi yapabilmek mümkündür.

Devamını okuyunuz...
2016 Aralık 12

Olta Takımı Seçimi

Keyifli bir balık avı için dikkat edilmesi gereken hususların en öenlisi avlanılacak balık türü için doğru olta takımı seçiminin yapılmasıdır.

Devamını okuyunuz...
2016 Mart 21

Balıkçılıkta Kullanılan Olta Malzemeleri

Deniz balıkçılığında balık yakalamak için ağ kullanılırken; ırmak, göl, akarsu, baraj gibi su kaynaklarında balıkçılık yapabilmek için olta malzemeleri kullanırız. Olta çeşitleri olarak dip oltası ve mantarlı olta kullanılır. 

Devamını okuyunuz...
2016 Mart 02

Balık Ve Olta

Balık tutmak birçok insanın en büyük hobisidir. Hobi olarak balık tutanlar dışında bu işi bir meslek olarak yapan insanlarda vardır. Meslek olarak balık tutan insanlara balıkçı denir.

Devamını okuyunuz...
2016 Mart 02

Kamp Ve Yaşam

Kampçılık hobi haline dönüşsen bir uğraş olsa da bazı insanlar için yaşam tarzı haline bile gelmiştir. Kamp yapabilmek için uygun ve güvenli bir yer bulmak çok önemlidir.

Devamını okuyunuz...
2016 Mart 02

Muhteşem Spor Dağcılık

Dağcılık geçmişte zengin iş adamlarının boş vakitlerini değerlendirmek amaçlı dağlara yürüyüşe gitmeleri ile ünlenen ve günümüze kadar gelip oldukça modern olan bir spor dalıdır.

Devamını okuyunuz...
2016 Şubat 01

Olta Kullanmanın İncelikleri

 Yapay yemler olta balıkçılığı lügatında yerini hızlı almaktadır. Yapay yemlerin en büyük avantajlarından bir tanesi yem sıkıntısının Herhangi bir problem teşkil etmesini önlemektir.

Devamını okuyunuz...
2016 Ocak 20

Av Malzemeleri Nelerdir

İnsanlar içinde birçok kişinin boş vakitlerinde hobi olarak ilgilendiği av sporları bulunuyor. Bu hobi aslında birçok dalda yapılmaktadır. Kara avcılığı ve deniz avcılığı şeklinde çeşitlendirilmiştir. 

Devamını okuyunuz...
2016 Ocak 14

En Önemli Lüks Rahatlık

Güzel bir gezi ya da tatil zamanlarında yapılabilecek en güzel hobilerden biri de yapılan kamplardır. İster ailecek isterseniz de arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz güzel ortamlarda bulunmak herkesi mutlu eder.

Devamını okuyunuz...
2015 Aralık 31

Ülkemizde Hangi Çeşit Av Tüfekleri Tercih Edilmektedir?

Ülkemizde iki buçuk milyon av tüfeği sahibi bulunduğu söylenilmektedir. Bu tüfekler bazen atadan kalmakta, bazen ikinci el bazen de meraklıları bir dükkânın vitrininden yenisini almaktadır. Birçok av tüfeği çeşidi vardır.

Devamını okuyunuz...
Sign in
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.