Filtre

Efsane Kamış   Dünyada efsaneler oldukça çok konuşulur ve onları efsane yapan ise gerçekten işleri konusunda usta olmalarıdır. Söz balıkçılık ve efsane olunca akıllara lineaeffe s-curve surf kamış 3.90 gelmektedir. Bilindiği gibi balıkçılık birçok insanın hayatında olan ve büyük bir tutkuya dönüşen faaliyettir. Bu faaliyeti tutkuya dönüştüren ise onun insana vermiş olduğu rahatlık ve huzurdur. Tabi bunun yanı sıra balıkçılık faaliyeti ticari amaç ile de yapılmaktadır.

 


Birçok kişi tarafından kamışta birkaç özellik bir arada aranmakta fakat hayatta bildiğimiz gibi birkaç özelliğe sahip olan bir şeyi bir arada bulamıyoruz. Fakat balıkçılıkta önemli olan kamışlar konusunda birçok özelliği içinde barındırmasından dolayı lineaeffe s-curve surf kamış 3.90 balıkçılar tarafından efsane olarak etiketlendirilmiştir.

 


Gelelim bu ürünü efsane yapan özelliklerine; bu kamışın fiziki değerler ile belirlenmiş 10 kilogram kaldırabilme gücüne sahip olduğu belirlenmiştir. Bir kamışın hafif olmasını sağlayan ise o kamışın yapımında kullanılan malzemedir. Karbon ne kadar çok olursa kamışta o kadar hafif olur. İşte lineaeffe s-curve surf kamış 3.90’ ın yüzde doksanı karbondan yapılmıştır. Bu da demek oluyor ki bu kamış oldukça hafiftir.

 


Balıkçının demirbaşlarının oldukça iyi ve son teknoloji ile üretilmiş olmaları gerektiği için bu ürünü tercih etmekte düşünülecek bir durum söz konusu olmamaktadır. Ülkemizde tatlı ve tuzlu sularda yapılan balıkçılıkların ikisinde de kullanılabilecek olan bir üründür.

 Tüm Lineaeffe Ürünleri İçin Tıklayınız.
 


 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 65 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.