Filtre

EL DÜRBÜNÜ
  


 EL DÜRBÜNÜ<br />
 
EL DÜRBÜNÜ
Kamp hayatında ve de doğa ile yapacağımız sporlarda kesinlikle yanımızda olması gereken ürünler daha doğrusu eşyalar arasında olan el dürbünleri, çeşitli ebatlarda ve özelliklerde bulunabiliryorlar. Doğa yapılan sporların içlerinde kesinlikle yanımızda olması gereken bu eşya uzağı yakın olarak görmemizi sağlamaktadır.

 


Bu doğa sporlarının içine avlanmakta girmektedir. Bu ürün kesinlikle avcılıkta yanımızda olması gerekiyor ki uzakta olan avımızı çok yakından görerek ona göre hamle yapmalıyız. EL DÜRBÜNÜ
 
 Hem bize yakınlık hem de matlık sağlayan bu uzak mesafelerden avımızı vurabilme özelliği katar bizlere,özellikleri içerisinde mesafeye göre yakınlaştırma derecesi değişebilmektedir. El dürbünlerinin bazıları 500 metreyi gösterirken bazıları ise 2 kmyi gösterir.

 


Kademe kademe yakınlaştırma dereceleri olan el dürbünlerini sadece kampta ya da avcılıkta değil günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Dürbünün mercek çapı ne kadar geniş olursa o kadar görüş kalitesi ve mesafesi artar.  Göz çevresine gelen yerleri ise lastik olarak yapılıyormuş göz çevresine zarar vermemesi açısından.

 


Yatçılık, kuş gözlemi, yarışlar, avcılık, doğa sporları, tiyatro, seyahet, tatilerde bu el dürbününün kullanım alanları olarak geçmektedir. Ergonamik dizaynı ile elimize rahat oturu ve kolay bir şekilde kavrar. Son teknoloji ile gelişen mercek sistemini içinde barındıran bu ürünü oldukça uzun sürelerde de kullanım sağlayabilirsiniz. Denizde de açıldığınız zaman yanınızda olmasın tekne turlarınıza keyif katabilir. Değişik aksesuarlara sahip olması da taşınabilirliğini kolaylaştırıyor. Boyun askısına sahip olduğu için boynumuza takarakta  taşıyabiliriz. Bu ürünü mağazamızdan ya da internet sitemizden alabilirsiniz. Görüş açısına ve mercek kalitesine göre değişen fiyatlara sahiptir.

 Tüm El Dürbünleri İçin Tıklayınız.
 


 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 188 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.