Dalış şamandırası

Suda yüzme yeteneği olan içi boş cisimlere şamandıra adı verilir. En çok dalış şamandırası zıpkınla balık avı alanında kullanılmaktadır. Şamandıralar yuvarlak, silindir şeklinde plastikten çelikten olabilmektedirler.
Dalış şamandırası yalnızca plastikten üretilmektedir ve farklı boyutlarda bulunmaktadır. Fiyatları boyutlarına göre ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. En özellikli olanı 3 zıpkın taşıyabilme gücüne sahiptir. Koruyucu kılıfıyla beraber satılmaktadır. Koruyucu kılıf sürtünme ve dilinmelere karşı emniyet altına alır.
Koruyuculu dış kılıfı ile hasarlara karşı gözünüz kapalı güvenle dalışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Su geçirmez niteliktedirler. İç malzemesi pvc malzemesinden üretilmiştir. Ayrıca sizi düşünerek alt kısmı beyaz renk olarak üretimi yapılmıştır ki görüşünüz daha rahat olabilsin. Rüzgârlı ve dalgalı zamanlarda yassı şekliyle idare edilmesi daha kolay hale gelmektedir.
Şişme Omer dalış şamandırası da bulunmaktadır. Küçük boyutlarda olması kullanımını kolaylaştırıcı en önemli etkendir. Şişme şamandırası neden kullanılır derseniz ise balıkları taşıma amaçlı ve yer belli edici özelliktedir. Yanındaki bayrağı onun olmazsa olmazıdır. Bayrağı şamandıranın uzaklardan görülebilmesini, fark edilip yerinin tespit edilebilmesini sağlamaktadır.
Ve yüzer ipi şamandırayı suyun içinde rahatça çekebilmek adına bulunması gereklidir. Genel olarak sörf tahtasına benzerliğiyle ilgi çekmektedirler. Bu Dalış şamandırası üzerinde ise askı tarzında kancalar bulunur ihtiyacınız olan malzemeleri kolaylıkla asabilmeniz için gereken herşey düşünülerek tasarlanmıştır.
Malzemeniz dalış esnasında azaldığında malzeme temin etmek için geriye dönüp uzun yol katetmenize hiç gerek kalmamaktadır çünkü aradığınız malzemeler yanıbaşınızda bulunmaktadır. En önemlisi de yaşam kaynağınız olan su ihtiyacınız için pet şişenizi asabilmek imkanı.
Dalış şamandırası , çok yorulduğunuz zamanlarda dinlenme imkanı sunan harika bir dalış malzemesidir. Ayriyetten şamandıra aksesuarları da satılmaktadır. Hafif ve farklı yapısıyla herkesin tercih ettiği ürün yelpazesinde sizin içinde özel yeri olduğunu bilmekteyiz.
Tüm Dalış Şamandırası İçin Tıklayınız.
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.