Filtre

Dalış Fenerleri

Dalış fenerleri mağara ve gece dalışlarının vazgeçilmezleridir. Güçlü ışık kabiliyetine sahiptirler. Bu sebeple çok iyi aydınlatma sağlayabilirler. Bunun haricinde artık bir çok dalışta yardımcı ekipman olarak su altı fenerleri kullanılmaktadır. Bu tip dalışlarda, daha rahat görüş alanı sağlamak ve dikkatli ilerlemek için dalış feneri kullanılır.
Dalış fenerleri amacının dışında, çakar olarak da kullanılabilmektedir. Fenerlerin üzerinde hangi derinliklerde kullanılabileceği yazmaktadır. Işık gücü istenilen özelliğe göre değişmektedir. Küçük çaplı güçlü modeller olduğu gibi büyük ya da kol, bacak gibi yerlere takılabilen modeller mevcuttur. Bu modeller gerektiğinde yerinden çıkartılıp kullanılabilir, kafa aparatı olarak satılan modellerde çok kullanışlıdır.
Modellerde pil kullanımı değişim göstermektedir. Bazı modeller için servis hizmeti kullanmak gerekir. Normal fenerlerde sıradan pillerin kullanımı yeterlidir. Bazı dalış fenerlerinin üstünde farklı güçlerde çalıştığı yazmaktadır. Bunların gücü piller ile ya da düğme ayarı ile alakalı değildir, ampulün gücü ile alakalıdır. Çoğu fenerde tek bir açıp kapama tuşu bulunur.
Piyasada bulunan çoğu ürün 20 metre ile 100 metre arası uzaklığa ulaşabilen ve 3 watt ile 100 watt arası güce sahip olan ürünlerdir. Dış yapısı ise alüminyum ya da plastikten olabilir. Alüminyum kaplama olan ürünlerde neopren kılıflar kullanarak fenere yüzerlilik ve koruma sağlamak mümkündür.  

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.