Dalış bilgisayarı ne demektir?

Omer Dalış Bilgisayarı Dalışa geçtik bulunduğumuz yer hakkında biz bilgiler verir. Ne kadar derinlikte olduğumuzu ve ne kadar süredir dalış halinde olduğumuzu bize gösteren kol saatine benzer aletlerdir.
Omer dalış bilgisayarı ndan bahsetmemiz gerekirse; Sıcaklığın derecesi, bulunduğumuz an içindeki saat dilimi ile tarihin gösterildiğini görmekteyiz. Kronometresi ile bulunduğumuz andan gitmek istediğimiz ana kadar zamanı tutabiliriz. Yurtdışında olduğumuz zamanlarda diğer ülke saatini görüntüleme sistemi de mevcuttur.
Dalış anından 1.5 metre kadar derine inildiğinde Omer dalış bilgisayarı nın dalış modu etkinleşmektedir. Dalış modumuzda etkin olarak ekranda görüntülenenler; Bulunduğumuz su derinliği, bulunulan suyun ısı derecesi, dalış durumunun göstergesi, dalış esnasından sonra geçen süre, o andaki saatin kaç olduğu.
Dalış kayıtlarında görüntüleneler ise şöyledir ; Geçen dalış süresi, Saatiniz ile geçen en uzun derinlik, dalışınız sırasında en az sıcaklık değeri , Dalışa başlanılan saat ile tarih, dalış yeriyle ilgili bilgiler , ve sonradan inceleyebilmemiz için 100 tane kayıt yapabilme imkanı sunan mükemmel bir alettir.
Omer dalış bilgisayarı , tuzlu suda yada tatlı suda dalış yapmak istiyorsunuz her iki su çeşidine göre kullanabileceğiniz modu bulunan bir dalış bilgisayarı ile karşınızda durmaktadır. Ekranı hızlı şekilde aydınlatabileceğiniz tuşu bulunmaktadır. Genel olarak su altı avcıları ile tüp kullanmadan dalış yapan kişiler için özel olarak tasarlanmış bir üründür.
Temizlenme önerisi olarak sudan çıktığınız zaman tatlı su ile hiç ıslak yer kalmayacak şekilde temizleyerek iyice kurulayınız. Tuzdan arındırarak oksitelnmesini önleyiniz. Sudan çıkardınız temizlediniz kuruladınız güneş ışınlarından da uzak tutmanızda fayda vardır.
Uzun ömrülü olmasını istiyorsanız bu önerilerimizi dikkate alırsanız seviniriz. Uygun fiyatıyla bu marifetli bilgisayarı bir kez kullandığınızda siz dalış tutkunları Omer dalış bilgisayarından vazgeçemeyeceksiniz.
Tüm Omer Dalış Bilgisayarı İçin Tıklayınız.
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.