Filtre

Dağcılık sporu zor olduğu kadar macerayı sevenlerin ve zor hayat koşullarında yaşamayı sevenlerin uğraştığı en radikal sporlar arasındadır. Kullanılan dağcılık malzemeleri ise bir o kadar radikal ve her bir parçası gerekli ve dağcı hayatını kolaylaştırmaktadır. Dağcı malzemeleri bu sporu kolaylaştırdığı gibi bir çok tehlikedende sporcuları korumaktadır

Yüzlerce dağcı malzemesi, onlarca marka ve ürün çeşidinin yer aldığı bu kategoride dağcılık sporuna yeni başlayanlardan en profesyonellere kadar ihtiyaç duyulan ürünler yer almaktadır. Ürün kalitelerine bakacak olursak kalitesiz bir dağcı malzemesinden söz edemeyiz. Bu nedenle Balık Marketim farkı ile sahip olacağınız tüm malzemeler en kaliteli markaların en iyi ürünlerini satın alabilirsiniz.

Dağcılık malzemelerine bakacak olursak, tırmanış malzemelerinden iniş malzemelerine kadar ihtiyacınız olan yzlerce araç tek tek ele alınarak özel olarak üretilmektedir. En basit ipin çekeceği ağırlık, kullanılan plastik maddegöz önünde bulundurulmaktadır. Karabina önemini her dağcı bilmektedir. Karabinanın pratikliği, her boyutta ölçüsü ve renklerine kadar sizin kullanım ihtiyaçlarınızı barındırmaktadır. Dağcı kasklarında ise durum farklı değil, ağırlığı, renkleri, üretim malzemesine kadar sizin bu spordaki ciddiyetinizi ve spordaki ilerlemenize etki eden araçlar arasındadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 23 24 25
Toplam 589 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 23 24 25
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.