Filtre

Çanta Modelleri


Çantalar her an yanınızda olabilecek yardımcı eşyalardan biridir. İster sırt çantası, ister bel çantası ya da seyahat çantaları hayatımızda sıklıkla kullandığımız eşyalardır. Farklı modellerde ve markalarda bel çantalarına günlük hayatımızda çok ihtiyaç olur. İhtiyacınız her şeyi içine koyabileceğiniz küçük ama çok fonksiyonlu bu çantaların fiyatları da genellikle uygundur.

Sırt çantaları büyüklüklerine göre değişim göstermektedir. Litre bazında fiyatları değişim göstermektedir.  Dağcılık ve yürüyüş yapan kişilerin sıklıkla kullandığı sırt çantaları uzun süreli gezilerde de çok kullanışlı olabilmektedir. Kişinin vücut özelliklerine göre tasarımlar, rahat kullanımı sağlar.

Sitemizden temin edebileceğiniz bir diğer ürün ise bisiklet çantalarıdır. Outdoor sporların vazgeçilmezi olan bisiklet ile yolculuklarınızda, bisiklet çantaları sırt çantalarına alternatiftir. Model ve ebatları, markalara göre değişim gösterir.
Bunların yanında aksesuar çantaları, ilk yardım ve malzeme çantaları, balikmarketim.com’dan temin edebileceğiniz diğer ürünlerdir. Yüksek kalite anlayışını benimseyen firmamız, indirimleri ve ücretsi kargo seçenekleri ile tek adresiniz olacak. Fotoğraf makinesi kaplarından donam çantalarına her türlü çantayı bulmanız mümkün.
 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 24 25 26
Toplam 619 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 24 25 26
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.