Filtre

Avcı Çizmeleri

Yağmur çizmeleri yağmurlu havadaki temel vazgeçilmezlerimiziden biri haline geldi. Havanın Yalnızca yağmurlu olmasına gerekte yok aslında kış için ideal çizmeler herkesin gözdesi haline gelmiş farklılık yaratan çizmelerle tüm kombinlerimizi tamamlayabiliyoruz. Yağmur çizmelerinin yapımında malzeme olarak pvc kullanılmaktadır.
Kullanım alanına,kişilerin isteğine göre kısa ve uzun şekilde olabilmektedir. Renkli-şeffaf ve bağcıklı -bağcıksız şekilde üretilmektedir.
Hatta ve hatta topukludan vazgeçemeyen bayanlar için topukluları bile mevcuttur. Yağmurdan, su birikintisinden koruması avantajlıyken ayaklarımızı sıcak tutamaması tek dezavantajıdır. Bu dezavantajıda ayağımıza kalın polar çoraplarımızı giyerek ortadan kaldırabilmek mümkündür.

Çok fazla çamura bulansalar bile kolay temizlenebildiği gibi narin hemen yıpranıp çatlayan derilere göre çok daha fazla dayanıklı olması diğerlerine göre 1 0 önde başlaması için güzel bir sebeptir. Bu çizmeler eskitmek için çokça çaba sarfetmeniz gereken çizmeler grubunda çoktan yerlerini aldı. Yağmur Çizmesi Farklı renkleri ve birbirinden güzel desenleri ile günlük hayatta da kullanılmasını sağlıyor.
Eskiden yalnızca tarlada, tarım alanlarında ve iş yerlerinde kullanılan bu çizmeleri şimdilerde her yaş grubunun ayağında görebiliyoruz. Yine tarım balıkçılık alanlarında şuanda da kullanılmaktadır fakat eski zamanda daha yaygındı. Şimdiki zamandan bahsetmek gerekirse modaya uygunluğu ile birbirinden farklı modelleri ile bu yağmur çizmeleri o eski yağmur çizmelerinden mi dedirtecek güne gelmiş bulunmaktayız. O kadar şık ve gözalıcı aksesuarlarla bezenmiş ki tasarımcılarında bu marifetli çizmenin nimetlerinden faydalanmak istedikleri çok belli.

Peki nerden geldi bu yağmur çizmesi ilk kim tasarladı ? Yağmur çizmesinin hayatımıza girmesi 1880'lü yıllarda olmuştur . O yıllarda Wellington Dükü,ayakkabıcısına rahat ve günün her zaman diliminde giyebileceği çizme tasarlamasını söylemiş.Bu şekilde ortaya bu rahat ve kullanışlı yağmur çizmeleri çıkmış.O günlerden bugüne kadar gelmiş bu çizmeler her kesimin gelir düzeyine uygun fiyatlarıyla siz alıcılarını bekliyor. Tüm Yağmur Çizmeleri İçin Tıklayınız.
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 95 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.