Filtre

                                                                              Bisiklet Çantaları

Bisiklet ile yolculuk yapanların vazgeçilmezi bisiklet çantalarıdır. Hem bisiklet bagajı olarak kullanabileceğiniz modeller hem de bisiklet ile yolculuklar için tasarlanmış sırt çantaları mevcuttur. Bu sırt çantalarının yapısı sürüşleri için tasarlanmış aerodinamik yapıya sahiptir. Bisiklet çantaları ise kutu şeklinde olabilir.

Genellikle satın almadan önce bakılması gereken noktalar çantanın su geçirip geçirmediğidir. Açık havada yapılan bir spor olduğu için bu özellik çok önemli hale gelir. Yağmurda ıslanacak bir çanta yaz ayları haricinde kullanışlı olmaya bilir. Bir diğeri ise çantanın takılacağı metal kancalardır. Bu kancaların dayanıklı olması ve kolay kırılmaması gerekir. Bisiklet çantaları ön ve arka çantalar olarak değişmektedir. Ön çantalar daha dengeli bir sürüş sağlarlar. Arkaya takılan çantaların dikkatli bağlanmalıdır. Kayma yapmaması için özenle yerleştirilmesi gerekir.

Bisikletleri için sırt çantalarının özellikleri litrelerine göre değişmektedir. Farklı modellerde ve büyüklerde birçok modeli sitemizden temin edebilir, ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca diğer modellerimize de sitemizden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.