Filtre

KAMERA VE KAMERA AKSESUARI

Bizlerin asıl amacı ağımızı yakalamaktır. Yakın mesafeden her insan avını yakalayabilir ama uzak mesafeden yakalamayı geçtin görmek bile zorlandırır insanı. Bu tür zorlukları aşmak ve uzak bile olan avınızı görmek isterseniz teknolojinin son ürünlerine birer göz atmalıyız.


İşte avcılık için üretilmiş olan teknolojinin son ürünü olan kamera ve kamera aksesuarlarıdır. Son teknolojide oldukça ileri düzeyde özelliklere sahip olan kameralar ve kamera aksesuarları bizlerin avında başarısını arttırmak için üretilmiştir.


İyi bir avcı olmak için uzaktaki avı kolayca yakalamak ya da vurmaktan geçer. Bunun içinde elimizdeki ürünün oldukça iyi olması gerekiyor. Hani derler ya avını on ikiden vurmak diye işte bunu yapmak demek iyi bir avcı olduğunuzu amatörlükten profesyonelliğe geçmişsiniz demektir. Bunu için yardımcı ürünümüz olan ve avını uzaktan bile görmeyi sağlayan ürünümüz kameramızdır. Bulunduğumuz bölgeden uzağı yakın yapabiliriz.


Gelin bir kameranın özelliklerine bakalım ve nasıl bir fayda sağlar analiz edelim. Bushnell 15x45x70 Kameralı Tek Gözlü Dürbün markalı ürünümüzün detayları şu şekildedir. . kamera ve kamera aksesuarları Amerikan ürünüdür, tek gözlü dürbün ve kamerası vardır, fotoğraf çekebilme özelliğine sahiptir, 5 mp görüntü kalitesine sahiptir, 22 digital zoom, usb kablosu ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok özelliğe sahiptir.


Ava gittiğimizde gözümüze kestirdiğimiz avımızı kameramız ile çekebilir ve önce onun hareketlerini analiz ederiz ve avımıza göre strateji belirleyebiliriz. Bu stratejileri belirlemek için öncelikli olarak bir kameraya sahip olmalıyız. Kamera aksesuarlarına gelince de muhafaza olması açısından kameranın üretilmiş olan aksesuarlardır. Bir para veriyorsak ürünümüze aynı zamanda onu korumalıyız ki sonrası için işimize yarasın.


Tüm Kamera Ve Kamera Aksesuarları İçin Tıklayınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.