Shimano Olta Makineleri Gövde Malzemeleri
13 Mart 2017

Bir önceki yazımızda Shimano olta makinelerinin rulman ve bilyelerinde kullanılan teknolojiler hakkında bilgi vermiştirk. Bu yazımızda ise shimano olta makinesi gövde teknolojilerinde kullanılan malzemeler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Mükemmel Shimano Olta Makineleri
28 Şubat 2017

Binlerce lira para harcıyarak satın aldığımız olta makinelerinin özellikleri hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz? Bu yazımızda dünyaca ünlü balıkçılık malzemeleri markalarının ürünlerinde kullanılan tüm özellikleri masaya yatıracağız. Yazımıza Shimano olta makinelerinin rulman sistemlerinde kullanılan üretim teknolojilerini ele alarak başlıyoruz.  

Başarılı Bir Balık Avı için Suni Balık Renk Seçimi
24 Şubat 2017

Bazı temel optik ilkeleri ve ışığın su ile teması sonrasındaki temel davranış ilkelerini kullanarak suni balık için daha bilimsel ve gerçekçi bir renk seçimi yapabilmek mümkündür.

Olta Takımı Seçimi
12 Aralık 2016

Keyifli bir balık avı için dikkat edilmesi gereken hususların en öenlisi avlanılacak balık türü için doğru olta takımı seçiminin yapılmasıdır.

Balıkçılıkta Kullanılan Olta Malzemeleri
21 Mart 2016

Deniz balıkçılığında balık yakalamak için ağ kullanılırken; ırmak, göl, akarsu, baraj gibi su kaynaklarında balıkçılık yapabilmek için olta malzemeleri kullanırız. Olta çeşitleri olarak dip oltası ve mantarlı olta kullanılır. 

Balık Ve Olta
02 Mart 2016

Balık tutmak birçok insanın en büyük hobisidir. Hobi olarak balık tutanlar dışında bu işi bir meslek olarak yapan insanlarda vardır. Meslek olarak balık tutan insanlara balıkçı denir.

Kamp Ve Yaşam
02 Mart 2016

Kampçılık hobi haline dönüşsen bir uğraş olsa da bazı insanlar için yaşam tarzı haline bile gelmiştir. Kamp yapabilmek için uygun ve güvenli bir yer bulmak çok önemlidir.

Muhteşem Spor Dağcılık
02 Mart 2016

Dağcılık geçmişte zengin iş adamlarının boş vakitlerini değerlendirmek amaçlı dağlara yürüyüşe gitmeleri ile ünlenen ve günümüze kadar gelip oldukça modern olan bir spor dalıdır.

Olta Kullanmanın İncelikleri
01 Şubat 2016

 Yapay yemler olta balıkçılığı lügatında yerini hızlı almaktadır. Yapay yemlerin en büyük avantajlarından bir tanesi yem sıkıntısının Herhangi bir problem teşkil etmesini önlemektir.

Av Malzemeleri Nelerdir
20 Ocak 2016

İnsanlar içinde birçok kişinin boş vakitlerinde hobi olarak ilgilendiği av sporları bulunuyor. Bu hobi aslında birçok dalda yapılmaktadır. Kara avcılığı ve deniz avcılığı şeklinde çeşitlendirilmiştir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.